Ultima actualizare: Jana Lavrits, în data de 09.01.2017

09.01.2017

Consiliul Judeţean Timiş se convoacă în şedinţă ordinară în data de 14 ianuarie 2017, ora 12.00, în Sala Multifuncțională a Palatului Administrativ, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind vacantarea unui mandat de consilier județean urmare constatării încetării de drept a mandatului de consilier județean.
  2. Proiect de hotărâre privind vacantarea unui mandat de consilier județean urmare constatării încetării drept a mandatului de consilier județean și a mandatului de Președinte al Consiliului Județean Timiș.
  3. Proiect de hotărâre privind validarea mandatului unui consilier județean și completarea componenței unei comisii de specialitate a Consiliului Județean Timiș.
  4. Proiect de hotărâre privind validarea mandatului unui consilier județean și completarea componenței unei comisii de specialitate a Consiliului Județean Timiș.
  5. Aprobarea alegerii Președintelui Consiliului Județean Timiș.